Trumpalaikė butų nuoma – būtinybė ar baimė?

Ar teko girdėti apie trumpalaikės butų nuomos paslaugas didžiuosiuose miestuose? Vieni sako, kad yra tekę pasinaudoti jų paslaugomis ir giria, kad labai patogu viešint kitame mieste. Tokie žmonės jau turi nuolatines vietas šiai paslaugai. Tačiau yra ir priešingų nuomonių apie šių paslaugų verslą. Trumpalaikė nuoma neturėtų gąsdinti.
Tačiau žmonėms, pirmą kartą susiduriantiems su tuo gali kilti įvairių klausimų šiuo klausimu. Na o dažniausiai kiekvienas pirmas kartas gali sukelti nemalonią emocinę būklę ar paveikti kitus išorinius, ypač jei nežinai kaip toje situacijoje elgtis. Labai daug žmonių šiandien susiduria su nuoma apskritai. Pradedant pirmakursiais studentais, baigiant kalbant apie kitas, nuo asmeninių sąlygų priklausančias situacijas.
Kiekvienu atveju svarbu nusistatyti tam tikrus svarbiausius taškus, kuriais remiantis galėtumėte ieškoti trumpalaikės nuomos galimybių. Na o turint šiokį tokį karkasą jausitės drąsiau ir labiau savimi pasitikėsite. Kiti žmonės mano, kad tai yra ne tik sukčių, kurie slepia nuo valstybės mokesčius bei nesilaiko higienos normų verslas, bet vis tik žmonės naudojasi tomis paslaugomis ir jų ieško.
Daug Lietuvoje yra įmonių, užsiimančių trumpalaike nuoma. Neabejotina, jog ateityje ši paslauga bus vis labiau populiaresnė Belieka tik susirasti tinkamą variantą- nuo nedidelio vieno kambario buto su visais patogumais iki pobūvių salės ar specifiškai įrengtų SPA apartamentų. Savo patogumui galite rinktis butus su vienu, dviem, trimis ar keturiais kambariais. Jei apsilankę norimame išsinuomoti bute jaučiatės nejaukiai ar jis neatitinka aprašymo, apie tai pasakykite trumpalaikės nuomos paslaugas siūlančiam asmeniui. Žinoma, tai reikėtų daryti ramiai ir nekeliant triukšmo. Tokiu būdu galbūt rasite kompromisą ir, galimas daiktas, jums bus pasiūlyta ir nuolaida. Todėl niekuomet nesutikite iš karto, gerai apsižiūrėkite.
Trumpalaikė nuoma – patogus variantas tiek užsienio svečiams, atvykstantiems vienai nakčiai ar ilgesniam laikui, tiek ir Lietuvoje gyvenantiems žmonėms,- tai galimybė pakeisti aplinką ir viską pamatyti kitu kampu. Komfortabiliai gali jaustis tiek svečiai, tiek ir nuolatiniai gyventojai. Tai puiki alternatyva nemėgstantiems viešbučių ir kitokių apgyvendinimo įstaigų. Atvykus darbo reikalais, vakare galėsite jaustis lyg namie, galėsite pasinaudoti visais privalumais. Na o norintys pakeisti aplinką ir gerai praleisti laiką su šeima ar draugais, gali pasinaudoti pasiūlymu – išsinuomoti pobūvių salę.
Nusiteikite ryžtingai, susidėliokite planą ir pirmyn – tai gali būti nepamirštamas vakarėlis su draugais ar puikios atostogos. Išbandykite siūlomas paslaugas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s